Wsparcie

Już za chwilkę będziemy obchodzili pierwszą rocznicę (koniec sierpnia 2021) jak wróciliśmy do żywych po brutalnej śmierci w roku 2003, czego owocem jest ten serwis. W związku z tym występujemy do Was o wsparcie naszych działań.

Nigdy nie przypuszczałem, że dojdzie do tego kroku , ale i też nie chcę grzebać projektu tylko i wyłącznie z powodów finansowych. Za dużo serca to wraz z wieloma wspaniałymi ludźmi włożyliśmy, by ta nasza praca miała wyparować.

Jesteśmy serwisem niezależnym, swojej działalności nie opieramy na dochodach, reklamach i tym podobnych.
Wszyscy piszemy o muzyce z pasji, żaden z redaktorów nie pobiera wynagrodzenia.

Nie ukrywam, że jest to dla nas trudna sytuacja (proszenie Was), niestety rosnące koszty utrzymanie serwera, domeny, certyfikatu SSL i tym podobnych finansowych rzeczy stawiają ANXIOUS w obliczu tego kroku, byśmy mogli nadal funkcjonować w dotychczasowej a docelowo w jeszcze bardziej rozwiniętej formie.

Na ten moment mamy trzy opcje:

Pierwsza dotyczy zakupu archiwalnych numerów ANXIOUS, które ukazywały się w formie papierowej na przełomie wieków w postaci plików pdf. Można je nabyć pod tym linkiem: ANXIOUS numery 19

Anxious Magzine Archiwalne numery PDF

Można też oczywiście zakupić poszczególne numery, które są dostępne w naszym sklepie, o TU.

Druga opcja to wsparcie bezpośrednie via PAYPAL w dowolnej kwocie.
PAYPAL: artur@mieczkowski.eu

(w miarę możliwości zaznaczajcie opcję ‘wyślij prezent’, celem uniknięcia prowizji PP).

Jeżeli chcesz/wolisz dokonać wpłaty na konto bankowe, skontaktuj się ze mną na powyższego maila.

Trzecia, możecie coś nabyć z naszego sklepu, np. z działu Antykwariat.

Nie ukrywam, że każde, nawet najmniejsze wsparcie jest dla nas niesłychanie ważne i motywujące do dalszego pisania o muzyce niekoniecznie popularnej, często niewidocznej, i nieuszywistnej :).

Mamy nadzieję, że robimy to dobrze i dostarczymy Wam jeszcze wiele niesamowitych treści o ukochanej muzyce. Planów mamy naprawdę dużo.

Artur Mieczkowski – red. naczelny

Anxious arrow