Koncert: Żmija. Koncert z cyklu IN/OUT, Gdynia

21.05.2026 godz. 19:00, Biblioteka Śródmieście, Władysława IV 7/15, Gdynia

Żmija. Koncert z cyklu IN/OUT

Zespół Żmija powstał w 2021 roku z inicjatywy obsługującego elektronikę Kuby Świątka (m.in. Popsysze, Towary Zastępcze) oraz perkusisty Michała Gosa (m.in.  Lonker See, Oczi Cziorne, Band A). Żmija gra muzykę improwizowaną, czerpie z otaczającej ją natury ale i wkraczającego w jej dobro i spokój industrialu, łączy ze sobą elementy ambientu, noise’u i yass’u.

Koncert jest darmowy.

Wydarzenie z serii IN/OUT, cyklu imprez muzycznych zorientowanych wokół abstrakcyjnych i awangardowych brzmień oraz wolnej improwizacji, stworzony i nadzorowany przez Krzyśka Reglińskiego.

Partnerem wydarzenia jest Anxious Musick Magazine.

Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego.

Wydarzenie facebook